Met de trein Rome, Florance en Venetië, cultuur snuiven.
In de deze tijd van jachten en jagen hebben we besloten om met de trein op vakantie te gaan, en dat is ons heel goed bevallen. Van het station van Harderwijk naar Utrecht en daarna met de Night Liner naar Milaan.
We hadden slaapstoelen gereserveerd, de hotels waren gereserveerd. Dat treinreizen is ons ontzettend goed bevallen, lekker om je heen kijken een beetje lopen, alles heerlijk rustig.
Van Milaan met de trein naar Rome, daar zijn we vier nachten geweest, van alles bekeken van Vaticaan tot het Colosseum enz.. enz.. dit allemaal met een City Hopper bus. Daarna met de trein naar Florance (Firenze), wat een verademing vergeleken met de jachtige stad Rome, de mensen zijn er veel vriendelijker en de stad is ook schoner. Ook daar hebben we heel veel bekeken en dat alles lopend.
Na vier nachten in het uitstekende hotel “Nuova Italia” met de trein naar Venetië, Venetië is op zich een mooi stad maar heel toeristisch en druk.
Onze dank gaat uit naar Herma van Luijk voor al het denk werk en reserveringen.
Groetjes van Hennie van Donkersgoed.



