Welkom op de website van Face2Face Travel


Persoonlijk geregeld, onze Travel Managers.

 

Face2Face Travel is operationeel sinds januari 2008. In deze tijd is het aantal Travel Managers dat aangesloten is aan onze organisatie gestaag gegroeid. Maar we willen doorgroeien, daarom zijn we op zoek naar ambitieuze ondernemers die enthousiast aan de slag willen als Travel Manager. Sinds april 2011 bieden wij een keuze uit twee verdienmodellen: ‘Full-Service’ en ‘Self-Service’

Onze Travel Managers zijn werkzaam in heel Nederland en hebben een samenwerkings-overeenkomst met Face2Face Travel te Almere, door gebruik van nieuwe technologieën, regelmatige trainingen en bezoeken op lokatie wordt een goed en gericht reisadvies gegarandeerd. Als Travel Manager ben je in de gelegenheid tot het volgen van trainingen en cursussen, middels ons e-training programma, en via de effectieve samenwerking met onze preferente partners. Bovendien worden er regelmatig fieldtrips georganiseerd, waaraan deelgenomen kan worden. Hierdoor kun je een onafhankelijk en professioneel reisadvies aan je klanten garanderen.

Travel Manager naar de Top!Als deskundig Travel Manager ben je zelfstandig contact persoon voor al je klanten en kan je alle reiswensen vervullen, voor jouw is dit de ultieme uitdaging! Of het nu gaat om een stedentrip, een luxe vakantie, cruise of een persoonlijk samengestelde reis. Als Travel Manager beschik je over alle benodigde technische middelen om dit alles tot in detail te regelen.
Wanneer alles persoonlijk geregeld is, kan je klant gerust op reis.

Wil je meer weten? Bezoek onze website: http://www.wordtravelmanager.nl



© Copyright 2012 Face2Face Travel. KvK Lelystad: 39100590. All Rights Reserved.
ANVR lid Unigarant lid SGR lid